Учні гімназії підтримали вихованців Центру реабілітації м.Вараш

Під час реалізації грантового проекту «Вражай та надихай» у колективу отримувачів послуг та працівників Центру реабілітації м.Вараш з’явилося багато нових друзів, прихильників, за що їм ми щиро всім вдячні.
Але сьогодні, з особливими словами подяки ми звертаємося до учнівського і вчительського колективу Вараської, міської гімназії, з якими уже впродовж декількох років налагоджена співпраця. Учні гімназії неодноразово відвідували Центр реабілітації м.Вараш з подарунками для наших вихованців. Та й під час реалізації грантового проекту «Вражай та надихай» теж не залишилися осторонь – прийшли та підтримали наших особливих акторів, дітей і молодь, творчість яких, я думаю, їх не аби як, вразила. І в знак уваги та турботи, від лідерів і учнівського колективу гімназії , були вручені подарункові сертифікати на придбання розвиваючого, ігрового матеріалу для корекційної роботи під час занять з отримувачами послуг Центру.

Тож, шановні, від імені колективу вихованців їх батьків та працівників закладу, ми щиро вдячні всім Вам за проявлену ініціативу, увагу і турботу. Ми всі приємно вражені!!! Ви є прикладом для наслідування не лише по успішності, а й по прояву людяності, доброти та милосердя. Успіхів всім Вам, нових злетів і здійснення всіх Ваших задумів.

Директор Н. Федінчик

Центр реабілітації м. Вараш