Ср. Чер 7th, 2023

Профорієнтація

Вчимося у професіоналів

Щороку наші гімназисти долучаються до навчання у «ЯДЕРНІЙ ШКОЛІ» РАЕС. Ось і цього року будуть навчатися майстерності у професіоналів Рівненської атомної електростанції: ДЕМИДЮК Тарас Вадимович, ЛЕВКОВА  Катерина Миколаївна, МИЛТАНОВА Діана Станіславівна, ЧЕХ Софія Олександрівна, МАРЦЕНЮК Марія Вікторівна, КАРПУК Марина Євгеніївна, БАЗАКА Артем Олександрович. Хороших здобутків вам, успішного навчання на шляху до професійного зростання! А викладачам  «ЯДЕРНОЇ ШКОЛИ» РАЕС дякуємо за турботу про наших вихованців.

Заступник директора Вараської гімназії

КУШНІР Галина Михайлівна

Співпраця з РАЕС: історія та сьогодення

КУШНІР Галина Михайлівна,

заступник директора Вараської гімназії

           Місто Вараш населяють люди, які понад 40 років тому приїхали будувати АЕС. Це люди неспокійної вдачі, які прагнуть нового, не люблять шаблонів і стандартів. Це ознака творчих людей. Саме такі люди дали юне покоління, яке вчимо і виховуємо ми, вчителі. Ми хочемо, щоб наші діти реалізували себе, були самодостатніми. Цього хочуть і батьки. 

          Важливе  завдання нашого закладу – прокласти веселковий місточок співпраці, дружби, взаємоповаги між Рівненською атомною електростанцією та містом-супутником Вараш.  Так було завжди, з початку створення гімназії (1999 рік).

          Три речі, які ніколи не повертаються назад – час, слово, можливість. Якщо ми хочемо, щоб наші діти продовжували справу батьків і поповнили когорту атомників, треба використовувати всі засоби: уроки на РАЕС, Курчатовські читання, екскурсії, спільні науково-практичні конференції, конкурси, зустрічі з випускниками наших закладів, зустрічі з успішними людьми-працівниками РАЕС. Вони показують, що дійсно у маленького поліського містечка є великі можливості. Цікавим є проект «Ядерна школа».  

      Це все можна назвати впевненими кроками зближення задля єдиної мети – успішного молодого покоління нашого міста. (Детальніше у слайд-презентації)…

Історія співпраці Вараської гімназії:
Казка, що стала дійсністю

Тиждень профорієнтації 2020

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей.

Вступ до вищого навчального закладу є важливим життєвим проєкт, над яким працюють майбутні абітурієнти. Упродовж тижня для учнів 9-11 класів проводилися профорієнтаційні уроки. Інформацію для абітурієнтів про навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ надавав рядовий поліції Надяб Ярослав.

Дякуємо, за співпрацю