Цікава подорож гімназистів на осінніх канікулах

Чернівці-Кам’янець-Подільський-Хотин

Під час  осінніх канікул учні 8-Б та 10-Б класів їздили в неймовірно цікаву подорож. Насамперед, ми завітали в красиве місто Чернівці, яке зустріло нас туманним ранком та сонячним днем. Початок нашої подорожі розпочався із зустрічі з екскурсоводом біля театру ім. Ольги Кобилянської. Всі почули багато цікавих розповідей як  про саме місто так і про його відомих гостей.

Найбільший позитив  отримали під час відвідування Чернівецького національного університету. Всі були подивовані його величчю та духом старовини.

Наступний етап мандрівки-прогулянка вечірнім містом Кам’янець-Подільський. Це співпало із святкуванням  «Halloween», тому дорогою  нам зустрічалися і Відьми,і Дракули і ще найрізноманітніша «нечисть».Це сприяло гарному настрою та додало таємничості під час споглядання неймовірного освітлення Замку. Сам Замок учні відвідали наступного дня. Навіть погода була такою ж «насупленою» як і сам Замок, але ми ,завдяки екскурсоводу Валерію, зуміли відчути  той дух нескореності та могутності того часу.

І ,насамкінець, через дерев‘яний міст ми потрапляємо в одне із найяскравіших історичних та архітектурних чудес України – Хотинську фортецю. Тут настільки гарно, що відомі кінорежисери обирають саме Хотинську фортецю для історичних та  художніх фільмів.

Крім “Тараса Бульби, тут  ще знімалися такі, як: “Гадюка”, “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго” , “Три мушкетери”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда”.

Отже, збагативши себе історичними фактами, легендами та враженнями від краєвидів, всі ,хоч і стомлені, проте дуже щасливі, повернулися в рідне місто.