Нд. Вер 26th, 2021

Відповідно до Плану проведення масових заходів Вараської гімназії у 2021 році та з метою підтримки талановитої учнівської молоді та їх керівників, розвитку та популяризації дитячої хореографії, естетичного виховання дітей засобами хореографічного мистецтва з 27 травня по 25 червня 2021 року був проведений обласний конкурс хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Цьогоріч захід проходив дистанційно, у якому взяли участь 63 учнівські хореографічні колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років. Учасники змагалися в номінаціях: «Народний танець», «Бальний танець», «Сучасний танець». Хореографічний ансамбль «СУЗІР’Я» (керівник – Надія Банацька) взяли участь у номінаціях «Народний танець» вікова категорія 6-10 років з композицією «Ріпка» як результат – ІІІ місце та «Сучасний танець» вікова категорія 11-14 років з композицією «Ритм життя» та отримали результат І місце!

Бажаємо талановитому керівнику Надії Банацькій та її вихованцям міцного здоров’я, натхнення і ще більше яскравих перемог!