До перемоги у всеукраїнському  етапі конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої” вони йшли разом. Ми пишаємося вами!

ВОДЬКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА,

учениця 11-класу Вараської гімназії, проживає у м.Вараш Рівненської області. Переможець  IV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої!» У 2017 році стала переможцем обласного конкурсу «Перло многоцінне». Її наукова робота посіла ІІ місце в обласному конкурсі-захисті секції «Літературна творчість» (збірка поезій «Мелодії вітру»). Юлія є співавтором  альманахів «Шевченко серед нас», «Боже, Україну збережи».

ПЕЧОНЧИК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА,

учитель української мови та літератури Вараської гімназії Рівненської області, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Наталія Петрівна – керівник гуртка «Літературна творчість», автор збірки поезій «Бринить струна…»,  «Стежина бігла», «Мова моя калинова», співавтор альманахів «Поліські світанки», «Барви Надстир’я», «Десята осінь», «Озеро», «Боже, Україну бережи», лауреат конкурсу «Вчитель року-2012». Брала участь у конкурсі «Коронація слова», конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО ««Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин у полікультурному світі відповідно до принципів «Нового гуманізму».