Чт. Бер 28th, 2024

На протязі вересня у Вараській гімназії проходили “Гонки за лідерство”.

Цей захід вже, був справжнім випробуванням для гімназистів.Діти довго готуються та обдумують, що вагомого вони можуть внести до історії гімназії. У шкільних колективах проходили класні збори. Вибори президента гімназії привчає учнів до відповідальності. Учні з певних класів, які мають бажання висувають свою кандидатуру.
Діти довго готуються та обдумують що вагомого вони можуть внести до історії гімназії.

Цього року сміливців виявилось лише п’ятеро. А саме:

• Коцюбайло Олександра
  • Турик Олександра
  • Ярошик Анастасія
  • Смолянська Діана
  • Лопадін Дмитро

Кожен із них підготувався достойно. На шкільних перегонах “Право на владу” кожен з учасників виступав перед нашою гімназійною сім’єю, розповідаючи про себе та презинтуючи свою програму, свої наміри що до нашого шкільного життя.

Учасники також відповідали на цікаві запитання, тим самим переконуючи нас проголосувати саме за нього (неї).

Нам було представлено 5 лозунгів, яких збирались дотримуватись учасники.

Олександра Коцюбайло рішуче йшла в перед зі словами “Роблю не тільки словом , але і ділом”, щож погодьтесь, смілива подача себе, Ярошик Анастасія дотримувалась лозунгу “Обирайте мене і зміни почнуться вже завтра” чудова заявка на перемогу, правда ж ? Лопатін Дмитро переконував що саме він достойний бути президентом гімназії так ” Хочеш чудове майбутнє, давай зробимо його разом”, Смолянська Діана відрізнилась своєю фантазією “Розкриваємо свій творчий потенціал разом”, та на десерт залишилась Турик Олександра зі словами “Додамо креативу у наші сірі будні”.

Що ж, дійсно всі кандидати представили себе гідно. У кожного в програмі були якійсь свої індивідуальні пропозиції, цікаві ідеї. Бородьба була дійсно запеклою, адже всі були на рівні .

1 жовтня проходив головний етап виборів , кожен гімназист мав змогу зробити свій вибір на користь когось, а вже 2 жовтня оголосили результати підрахунку голосів. Всі ми так чекали цієї миті, ось вона ! Отже з невеликим відривом, набравши 122 голоси присвоїла пост президента гімназії …. Олександра Коцюбайло!

Ми всі її вітаємо і підтримуємо. А іншим учасникам потрібно тільки подякувати за гідну працю, та нові, цікаві ідеї, з впевненістю можу сказати що у цих дітей грандіозне майбутнє.

Кориспондент: Левкова Катерина