ГРАН-ПРІ –  Гурт «Інтеграли» -11-Б

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – Гордійчук Карина- 11-А

КРАЩА АКТОРСЬКА ГРА-  Смолянська Діана-9-А

 

Номінація

«Вокальний спів»

Вікова категорія 10-13 років

I МІСЦЕ – Соловйова Катерина-6-В

I МІСЦЕ- Коцюбайло Вікторія- 5-В

IІ МІСЦЕ – Годунок Анастасія 6-А

II МІСЦЕ –  Бабік Марина- 6-А

IІІ МІСЦЕ – Кушнерук Катерина- 5-Б

IІІ МІСЦЕ –  Касьянчук Анна – 5-А

Подяка за участь: Горпініч Софії -5-В,

Пампушик Христині-5-А, Вінічук Христині -5-А, Сидоренко Поліні-5-А, Ярошик Анні- 5-А,

Карплюк Софії-5-А, Даніловій Ользі- 5-А

Вікова категорія 14-16 років

I МІСЦЕ – дует: Мордас Дарина та Мацієвська Богдана -11-А

IІ МІСЦЕ –  Лук’янова Валерія– 10-А

II МІСЦЕ – Мельник Ангеліна -9-А

 

Номінація

«Театралізоване мистецтво»

I МІСЦЕ –  Гурт 9-А класу, сценка

«Чоловіча і жіноча логіка»

II МІСЦЕ –  Гурт 6-В  класу, сценка « Ворожка»

IIІ МІСЦЕ – гурт 8-Б класу, «Музична сценка»

Номінація

«Хореографічне мистецтво»

I МІСЦЕ – Валерія та Єлизавета Манзики- 11-А

I МІСЦЕ –  Осадчук Олександра – 5-Б

ІІ МІСЦЕ – Гурт 6-В класу, танець «Соло»

ІІ МІСЦЕ – Гурт 6-Б класу, танець «Boomba»

ІІІ МІСЦЕ – Вінічук Христина- 5-А

 

Номінація «Художнє слово»

Вікова категорія 10-12 років

I МІСЦЕ – Пашко Аполлінарія-5-В

I МІСЦЕ – Юсин Тарас -5-В

IІ МІСЦЕ – Затірка Мар’яна -5-В

ІІІ МІСЦЕ– Горпініч Софія – 5-В

Вікова категорія 13-17 років

I МІСЦЕ – Точинський Ярослав-11- Б

IІ МІСЦЕ – Єзгор Єлизавета-9-Б

IІ МІСЦЕ – Коцюбайло Олександра- 9-Б

IІІ- МІСЦЕ- Мамчич Анастасія- 8-А

 

Номінація

«Вокально- інструментальна композиція»

І МІСЦЕ- Точинстький Ярослав-11-Б, Хомич Анна -11-Б, Руднік Вікторія -11-А (авторська пісня)

ІІ МІСЦЕ- Бойко Катерина -11-Б (авторська пісня)

І МІСЦЕ –  Рудник Вікторія 11-А та  Руднік Марія 10-А

IІ МІСЦЕ –  Тарасенко Олена -10-А

ІI МІСЦЕ – Деркач Вероніка та Георгієва Дар’я-11-А

 

Дякуємо Вам,

талановита молодь гімназії!

 

Творчих злетів!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *