Вараська гімназія, асоційована школа ЮНЕСКО, оголошує набір учнів на 2019-2020 навчальний рік

Якщо Ви та Ваша дитина цілеспрямовані, творчі, маєте власну думку, бажаєте зайняти гідне місце у суспільстві, допомагати людям, творити добро, наш заклад саме для Вас. Гімназійне товариство радо прийме Вас у свою родину.

Шановні батьки та учні!

Гімназія проводить набір учнів до 5 класу, які закінчили початкову школу в інших закладах міста.

У чому перевага навчання в гімназії?

Гімназія як школа ЮНЕСКО забезпечує не тільки якісну освіту, а й участь у міжнародних конференціях, турнірах, олімпіадах, забезпечує партнерство в навчанні, співпрацю зі школами Польщі.

Висока якість освіти гарантує успішну кар′єру в майбутньому та впевненість у власних силах сьогодні. Це підтверджують результати учнів із ЗНО: гімназія займає 2-3 місце в області. Серед шкіл міста завжди найбільше переможців олімпіад з навчальних предметів.

П’ятикласники вивчають іноземні мови (англійська, німецька російська), хореографію, інформатику, християнську етику. В даних класах вивчається  дві іноземні мови (англійська та німецька), хореографія, інформатика, російська мова, християнська етика.

Крім обов′язкових предметів, введено багато курсів за вибором та  факультативів: «Ділова українська та англійська мови», «Риторика», «Видатні постаті України», «Програмування», «Креслення», «Краєзнавство Британії» та інші. Свій талант учні розвивають в найрізноманітніших гуртках та секціях.

До послуг учнів спортивні зали: тренажерна, тенісна, хореографічна, батут. Навчальні кабінети оснащені швидкісним Інтернетом, мультимедійними проекторами, плазмовими телевізорами. Бібліотека з науковими та енциклопедичними виданнями, великим вибором словників та художньої сучасної літератури відчинена для кожного.

Наші випускники навчаються у вищих навчальних закладах України та за кордоном (Польща, Чехія, Франція, Німеччина, США, Канада, Китай). 100% вступ до вузів забезпечує висококваліфікований колектив вчителів та вихователів.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

19 травня 2019 року (неділя), о 12 годині,

для батьків та учнів 4-х класів

Адміністрація гімназії

Р.S.  5-ті класи будуть навчатися у І зміну.

Додатково проводиться набір до 8-их – 10-их класів за такими профілями:

• фізико-математичний – з поглибленим вивченням математики;
  • філологічний – з поглибленим вивченням англійської мови;
  • біологічний – з поглибленим вивченням біології.

Додаткова інформація за тел. 2-46-59

Адміністрація гімназії