Учні нашого 7-Б класу Вараської гімназії нещодавно побували на екскурсії у м. Львові.

Перша історична пам’ятка, яку відвідали, – Високий замок. Там ми побачили місто з висоти пташиного польоту. Потім разом з ексурсоводом відвідали копальню кави, що знаходиться під землею. Там ми побачили, як готують справжню львівську каву.

Прогулюючись львівськими вуличками, ми побачили школу із написом “A.D”. Дехто жартома переклав це слово “пекло”, та ж насправді на латині це означає “нашої ери”.

Також нас вразило найстародівніше у Львові дерев’яне Розп’яття Христа, якому понад 400 років.

Пізніше була екскурсія до Греко-католицької церкви. За Радянських часів тут була бібліотека, у якій знаходилось понад 3 мільйона книг. У 2012 році церкву почали реставрувати. Цікавим є те, що продовженням церкви є будівля, яка знаходиться під землею, нині діючий музей. У підземеллі знаходиться 3D модель міста у різні часи. Дуже сподобалась екскурсія біля Львівського національного університету ім. Івана Франка. Не менше вразила і архітектура Львівського оперного театру.

Побачили пам’ятники видатним особам: Тарасу Шевченку, Івану Франку, Адаму Міцкевичу, Данилу Галицькому та іншим.

Побували в будинку науковця, у приміщенні якого раніше було розташоване казино.

Цікавою була екскурсія до музею зброї “Арсенал”. Там знаходиться знаряддя, яке використовувало людство у різні роки історії.

Посмакували ласощами, відвідавши карамельну і шоколадну фабрики.

Ми були раді відпочити у хостелі після насичених прогулянок містом. Щасливі, що нам разом вдалося побачити затишне та чарівне місто Львів!

 

Учні 7-Б класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *