Чт. Чер 8th, 2023

Всі онлайн заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії учнів, їх логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування відповідальності, креативності.

Цьогоріч весь тиждень інформатики в гімназії проходив в онлайн форматі під час дистанційного навчання.

   Девіз тижня: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!».

Особливість тижня: кожен день мав інше спрямування. Так,

понеділок – «День відкриття тижня»;

вівторок – «День безпечного Інтернету»;

середа – «День програмування»;

четвер – «День пошукової системи Google»;

п’ятниця – «День історії розвитку комп’ютерної техніки» і «Підсумковий день».

На паралелях проведено інтерактивні вправи в середовищі Padlet. Створені інтерактивні дошки на теми «Мережа: небезпека…, але й позитив…»; «Програмуй! За цим майбутнє»; «Майбутнє вже сьогодні» тощо.

В день безпечного Інтернету у кожному класі подивились та обговорили відео, в яких висвітлено найпоширеніші загрози Інтернету. Вчителі гімназії взяли участь у заході “Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного Інтернету”.

Розгадували онлайн кросворди – 5-ті класи.

Працювали в програмі Canva над створенням інфографіки та пам’яток «Будь толерантним у мережі», «Правила особистої безпеки» та ін.

І на завершення онлайн тижня інформатики була проведена онлайн конференція у 10 – Б класі «Роль українських вчених у розвитку обчислювальної техніки та світовій інформатиці». Активну участь у обговоренні запропонованої теми взяли гімназисти: Анна Железняк, Анна Бойко, Олександра Злобіна, Богдан Обруснік, Денис Шелест, Карина Шершень, Софія Лупеха-Святчук, Вероніка Гілевська, Юлія Вороновська, Кіра Федорова, Володимир Бовгиря.

Всі заходи, що були проведені були активними та пізнавальними.