З 13.05 по 17.05 2019 р. учителями англійської та німецької мов Вараської гімназії було проведено тиждень іноземних мов.
Тематичний тиждень  є однією з найцікавіших форм організації освітнього процесу. Це чудова можливість як для вчителів так і для учнів проявити свої багатогранні креативні здібності й таланти. Різноманітні заходи в рамках тижня іноземних мов допомагають учням удосконалити знання, вміння та навички, отримані на уроках, розширити світогляд та ерудицію, розвивати естетичні смаки; підвищують мотивацію до оволодіння  іноземними мовами; виховують толерантне ставлення до інших культур.

Результатами спільної роботи учнів та вчителів стали різноманітні заходи: фестиваль «Подорож країнами Європи» (6-10 класи), виставка-показ плакатів, малюнків та проектних робіт про країни Європейського Союзу (5-10 класи); фотозона та боді-арт до Дня Європи (5-11 класи) – Климович С. П., Ксьондзик Є. П.; конкурс малюнків, плакатів та проектів на тему «Україна – європейська держава» (5-10 класи) – Климович С. П., Сільман Л. А.; урок-віртуальна подорож «Ласкаво запрошуємо до Великої Британії!» (8-А клас) – Степась С. П.; вікторина «Чи знаєш ти Великобританію?» (8-А клас) – Степась С. П.; урок-вікторина «Що ти знаєш про Німеччину?» (8-А, 9-А класи) – Климович С. П.

Мета тематичного тижня була максимально досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Дякуємо гімназистам за активну участь у проведенні тижня іноземних мов, бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!