Європейський тиждень сталої енергетики – нагода в черговий раз гімназистам об’єднати зусилля у прагненні зробити своє життя енергоефективними.

Учням 7- мих класів до  було проведено цікаву гру «Збережи енергію», де вони вправлялися в кмітливості та швидкості. По закінченні гри, було проведено анкетування, за результатами якого діти зрозуміли, що потрібно робити для того, щоб зберегти енергію.

Учнями 9-х класів були  підготовлені презентації та плакат. Учні 9-Б класу були учасника міського квесту по енергозбереженню і стали його переможцями.

Для учнів 5 класів, була проведена роз’яснювальна робота про «Основні правила заощадження енергії».

Темою для обговорення  10-тих класів стала вікторина «Проблема розумного використання енергії – одна з найбільш гострих проблем людства. В ході вікторини    проведена хвилинка – цікавинка . «Неймовірні факти з енергозбереження».

Сподіваємось, наші учні навчаться самі зберігати  енергію в гімназії, навчать всіх удома, а в майбутньому – зроблять прорив в енергозбереженні і на своїх робочих місцях, а значить – у всій країні.