Пн. Гру 6th, 2021

16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності. На 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО у 1995 році було одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри. Толерантність, як ніколи раніше, важлива в сучасному світі, адже це шлях до миру та злагоди.
З гімназистами 7-А класу (класний керівник Степась С. П.) та 7-Б класу (класний керівник Климович С. П.) були проведені виховні години на тему «Толерантність» з метою виховання таких рис, як доброзичливість, чуйність, взаємоповага, людяність, терпимість і небайдужість. Учні стали активними учасниками «Вікторини до дня толерантності», розгадували загадки, визначали риси толерантної особистості, ознайомилися з поняттям «толерантність» людей інших національностей, створили яскраве дерево толерантності.
Євроклуб «Глобус» (керівник Климович С. П.) також відзначив Міжнародний день толерантності. Під час проведення тренінгу «Толерантність» євроклубівці ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних ситуаціях модель толерантної поведінки. На тренінгу панувала дружня невимушена атмосфера, що додало учасникам заходу позитивного настрою. Тренінг дав гімназистам досвід краще розуміти себе та оточуючих, мотивував вдосконалюватися й далі.
Заходи до Міжнародного дня толерантності пройшли цікаво, творчо та весело.