Чт. Чер 8th, 2023

STEM-проєкт «Географічна писанка»

Радісна новина!!! З понеділка ліцей працює у новому STEM проєкті «Великдень у ліцеї». Чи можна поєднати несумісне?🤔 Можна!👍
🌍З метою формування продуктивної мотивації до вивчення географії, провадження науково-дослідницької🧑‍🎓 та проєктної діяльності✍️, винахідництва, спонуканні до формування та розвитку «гнучких навичок» Soft Skills (навичок презентації, роботи в групі, комунікації), використання технологій розвивального та проблемного навчання, на уроці географії учні 8-х класів створили STEM-проєкт «Географічна писанка».

STEM-проєкт «Easter eggs. Easter cards»

З метою формування продуктивної мотивації до вивчення англійської мови, провадження науково-дослідницької та проєктної діяльності, винахідництва, спонуканні до формування та розвитку «гнучких навичок» Soft Skills (навичок презентації, роботи в групі, комунікації), використання технологій розвивального та проблемного навчання, на уроці англійської мови учні 6-х класів створили STEM-проєкт «Easter eggs. Easter cards».

STEM-урок «Цифрова писанка»

Учні 8 класів на уроці інформатики долучилися до STEM-проєкту “Великдень у ліцеї”, працюючи над створенням цифрових писанок засобами Microsoft Office: (Word: автофігри).

STEM-проєкт. Креативний урок математики в 7 класі

STEM-проєкт. Підприємницька компетентність – шлях до вирішення різноманітних проблем

Підприємницька компетентність формується під час вирішення проблем у різних сферах діяльності. Тема STEM-проєкту “Великдень у ліцеї” надихає на креативні ідеї.

STEM-проєкт. Урок – творча майстерня «Великодні свята. Духовна спадщина України»

🖊️На STEM-уроці кожна діяльність чітко зрозуміла учням: теорія, практика, експеримент – усі прийоми й методи взаємопов’язані і формують ключові життєві компетенції.
Учитель: МАСЛЮКОВСЬКА Т.М.
Дякуємо РОМАНЧУК Т.П. за монтаж відеоролика.

STEM-проєкт. Природничі науки

З метою формування необхідних компетенцій та навичок критичного мислення, готовності до розв’язання складних (комплексних) практичних проблем, уміння працювати в команді, оцінювати проблеми та приймати рішення з учнями 7-11 класів 🧑‍🤝‍🧑 був проведений STEM-урок “Резинове (прозоре) яйце” 🤔
Під час досліду діти спостерігали ,як виділявся вуглекислий газ 💨 в результаті взаємодії оцтової кислоти з кальцій карбонатом. Дітям дуже сподобалося поєднання науки і практики.

STEM-проєкт. Великодні завдання. Зарубіжна література

STEM-проект “Великдень у ліцеї” не залишив байдужим нікого. Результат – безліч цікавої інформації про це свято і про його символ – писанку, пошукова робота, експерименти, подорожі віртуальні та реальні.

STEM-проєкт «Великдень у ліцеї». Проєкти від активу та гуртківців «Барви Великодня»