Сб. Жов 16th, 2021

Директор гімназії
Горбачик Надія

За значні професійні досягнення та вагомий особистий внесок керівника в інтелектуальний розвиток суспільства, на основі статистичних даних інформаційних та рейтингових агентств України, Номінаційний комітет Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Велика Британія) високо оцінив діяльність колективу Кузнецовської гімназії і нагородив Міжнародною нагородою «Європейська якість» (2007 рік). За внесок у розвиток інтеграційних процесів, відродження духовності і слов’янської єдності Горбачик Н.Ф. у 2007 році удостоєна Міжнародної нагороди «Слов’янська слава», Указом Президента України від 04 грудня 2007 року їй присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». За заслуги перед Українським народом нагороджена грамотою Верховної Ради України (2005 р.), знаком «Відмінник освіти України» та пам’ятним ювілейним знаком «10 років незалежності України» (2001 р.), їй присвоєно звання «вчитель-методист». Як активний громадський діяч Надія Федорівна включається в політичне життя країни: депутат трьох скликань до міської ради, переможець обласного конкурсу «Жінка року — 2003» в номінації «Жінки — працівники освіти і науки», делегат Першого Всеукраїнського зїзду демократичних сил.

Горбачик Ольга Віталіївна

Кушнір Галина Михайлівна

Учитель зарубіжної літератури та російської мови .
Учитель вищої категорії, «учитель-методист».
Нагрудний знак « В. Сухомлинський»
Нагрудний знак « Відмінник освіти»
Лауреат обласного конкурсу «Вчитель року -2000»
Переможець міського конкурсу «Жінка року — 2004»

в номінації «Жінки — працівники освіти і науки»

член асоціації «Відроджені гімназії України», член «Просвіти».
Грамоти управління освіти:
(1986р.,1987р.,2003р.,2005р.,2006р.,2017р.,2017р.);
Грамота міськвиконкому (1998р., 2001р., 2003р., 2004р., 2005р., 2006р., 2007р.);
Грамота ОУОН (2001р., 2003р., 2007р., 2009р. ., 2014р 2016);
Грамота МОН (1992р., 1995.).

Диплом ІІІ ступеня за кращу модель наукового товариства учнів Малої акдемії наук України (2009р)

Грамота асоціації викладачів зарубіжної літератури – 2009 рік.

Пєпєляєва Оксана Зіновіївна

Учитель Захист України (ОМЗ)

Учитель вищої категорії

Член асоціації “Відроджені гімназії України”

Педагогічне кредо:

До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти,

З любов’ю серце дітям віддавати

Павлік Ірина Анатоліївна

Учитель географії та економіки
Учитель ІІ категорії
Член асоціації «Відроджені гімназії України»
СЕРТИФІКАТ
« Методика організації позакласної роботи « Уроки для сталого розвитку» у 5-6 класах»

Педагогічне кредо:

Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна. В. Сухомлинський

Творчості, як будь-якої діяльності, можна вчитись. Г. Альтшуллер

Завідувач господарства
Бубка Надія Дмитрівна

Грамоти Вараської міської ради: (2008р., 2015 р.)