Чт. Бер 28th, 2024

«Наука, пошук, знання» – щорічно під таким гаслом проходить захист   курсових робіт у Вараській гімназії для всіх здобувачів освіти 10-х класів (а їх всіх – 49). Різні предмети обрали десятикласники: українську та зарубіжну літературу, математику, інформатику, фізику, біологію, англійську мову, технології, християнську етику, психологію, журналістику, історію, правознавство, громадянську освіту, хімію, географію, фізичну культуру. Дослідження учнів сприяють інтелектуальному, духовному, творчому розвитку та професійному самовизначенню, нарощуванню наукового потенціалу країни.

Найкращі роботи були надіслані на І етап конкурсу-захисту МАН України разом з постерами учнів та анотаціями вчителів. За рішенням журі конкурсу науково-дослідницьких робіт переможцями стали такі гімназисти:

Секція «Англійська мова»

І місце ОВЕРЧУК Юлія Олександрівна 10 клас,

вч. Степась Світлана Павлівна

Тема: Лінгвістичні засоби вираження  ґендеру в сучасній англійській мові

Секція «Журналістика»

ІІ місце, МАМЧИЧ Анастасія Іванівна, 10 клас,

вч.ГУЗЬ Алла Олександрівна

Тема: Проблеми сучасної шкільної газети, її розвиток у наші дні

ІІ місце, ШЕВЧУК Дарія
Вікторівна, 10 клас
,