Ср. Чер 7th, 2023

Сьогодні, 12 листопада , у моєму класі (6-Б) Мамчич Анастасія проводила цікавий захід під назвою: «Найбільший урок у світі: Знаю права та змінюю світ». Я дізналася, що ООН 75 років. Її створили після війни в 1945 році, щоб забезпечити мир у всіх країнах світу та зміцнення безпеки.
Мене дуже зацікавила розповідь Анастасії, тому я вважаю, що Настя справді є агенткою змін, бо показує нам приклад активної участі в гімназійному житті та допомагає формувати свою упевненість у можливості змін життя класу та рідної гімназії .

Кибукевич Христина, 6-Б клас

 

Навчання у школі Агентів змін – це практичний досвід поширення інформації про діяльність міжнародних організацій серед однолітків. Наша гімназистка, одна з переможиць третього етапу, Мамчич Анастасія, провела «Найбільший урок у світі: Знаю права та змінюю світ», на якому познайомила гімназистів 6-Б та 5-А класів з 17 Цілями Сталого Розвитку, затвердженими ООН у 2015 році. Із задоволенням учні виконували завдання, обговорювали проблеми, що постають перед людством сьогодні, ділилися власними думками про можливості реалізовувати ідеї щодо зміни майбутнього, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.