Ср. Чер 7th, 2023

Осінь. Пора радості та смутку, пора спокою і тривог, найбагатша і найщедріша пора. Тому не дивно, що саме восени так багато свят на честь Богородиці. Одне із найбільших – Покрова Пресвятої Богородиці, або ж Козацька Покрова.
Саме тому в цей день відзначається і свято Покрови, і День козацтва.

Тому сьогодні наші зовсім маленькі гімназисти провели “Козацькі забави”. П’ятикласники та їхні вихователі організували свято, на якому перевірили справжню міць , відвагу та кмітливість юних козаків.
Витримку хлопчаків перевіряли за допомогою різних естафет.

У перших двох козаки доводили свою спритність. Команди змагалися між собою, хто швидший. Кожен учасник показував свою спритність, щоб саме його команда перемогла.

У наступних конкурсах п’ятикласники повинні були проявити кмітливість, та показати як добре вони орієнтуються в місцевості, щоб перемогти. На території Гімназії на них чекали різні “станції” на кожній були різноманітні завдання.
І наші гімназисти справилися зі своїми завданнями, переконавши нас, що вони козацького роду.
Після веселощів на кожного юного козака чекали подарунки, які заздалегідь приготували дівчатка, аби привітати своїх майбутніх захисників.

Юні гімназисти, пам’ятайте, ви – майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками повинні підносити її культуру. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність нашої Батьківщини!!!

Кореспондет Невідомська Богдана, 11-В

Відеоператор Карпович Владислав, 11-В