Крок за кроком до успіху

15-17 січня 2020 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області. Гімназисти брали участь у 14 секціях 8 відділень.

 

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали гімназисти:

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Українська література»:

ІІ – Смолянська Діана, учениця 9 класу, керівник – Гузь А.О.

Секція «Світова література»:

ІІ – Дукач Оксана, учениця 10 класу, керівник – Кушнір Г.М.

Секція «Літературна творчість»:

І – Федорук Єлизавета, учениця 11 класу, керівник – Гузь А.О.

ІІ – Савельєва Анна, учениця 11 класу, керівник – Гузь А.О.

Відділення фізики і астрономії

Секція «Теоретична фізика»:

І – Білошапка Аліна, учениця 10 класу, керівник – Фетісенко Л.О.

ІІ – Єгорова Христина, учениця 10 класу, керівник – Фетісенко Л.О.

Секція «Експериментальна фізика»:

ІІ – Шмигельський Ілля, учень 8 класу, керівник – Ковалюк К.І.

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Іnternet-технології та WEB дизайн»:

І – Жук Дмитро, учень 10 класу, керівник – Качинська О.М.

Відділення технічних наук

Секція «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»

І – Царук Михайло, учень 10 класу, керівник – Яринич Т.В.

Відділення хімії та біології

Секція «Хімія»:

ІІІ – Шевчук Дарія, учениця 9 класу, керівник – Всяка Т.М.

Відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»:

І – Павлова Анастасія, учениця 10 класу, керівник – Кондратюк С.В.

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»:

І – Телюк Аделіна, учениця 10 класу, керівник – Кондратюк С.В.

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Правознавство»:

І – Сусь Марта, учениця 10 класу, керівник – Петрович Н.Г.

Секція «Журналістика»:

ІІ – Смолянська Діана, учениця 10 класу, керівник – Гузь А.О.

Відділення історії

Секція «Історія України»:

І – Ярошик Анастасія, учениця 9 класу, керівник – Бутрим Л.П.

ІІІ – Оленич Юлія, учениця 9 класу, керівник – Маслюковська Т.М.

ІІІ – Іванова Софія, учениця 9 класу, керівник – Маслюковська Т.М.

Секція «Археологія»:

ІІ – Міщанчук Софія, учениця 9 класу, керівник – Бутрим Л.П.

ІІІ – Наумчук Даниїла, учениця 9 класу, керівник – Бутрим Л.П.

Секція «Етнологія»:

ІІІ – Вознюк Дарина, учениця 9 класу, керівник – Бутрим Л.П.

 

  Бажаємо всім учасникам натхнення, творчості  на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, високих результатів у ході контрольних випробувань та захисті робіт.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *