Фотозвіт тижня ГЕОГРАФІЇ

Пізнавальна гра – подорож  «Географічні мандри» була проведена між   збірними командами 8-х та 9-тих класів (12  учнів). Десятикласники виконували роль суддів,  два учні були ведучими, музичний паузи забезпечили учні  восьмих та десятих класів. Під час віртуальної подорожі Україною  учні вибирали вид транспорту для мандрівки та відповідали на запитання  про туристично – привабливі місця України та Рівненщини, мали змогу отримали  бонусні бали за експрес – запитання, коли потрібно було дати числову відповідь, найбільш  наближену до правильної. В ході гри перемогу здобула збірна восьмих класів.

22 квітня  у Всесвітній  День Землі учні  7-9 класів підготували  яскраві стіннівки та плакати  за темою «Земля- наш спільний дім» . Авторами    робіт є Федорова Кіра (7-А), Худко Діана (8-Б); Якимюк  Катерина (9-А), Власова Марія (7-А); Прокопчук Софія (8-А). Учні  сьомих класів підготували стіну побажань «Моя обіцянка Землі».

«Вернісаж  незвичних географічних  карт» допомогли підготувати  та оформити учні десятих класів  (Татусь Анастасія, Кот Яна, Савельєва  Анна) Оригінальні карти, підібрані учнями,     дозволили подивитись на загальновідомі факти під іншим кутом.

Галерея географічних   леп буків (7 – мі класи). Учні  підготували шаблони та змайстрували  саморобні книжки за темою «Євразія». Були  представлені як індивідуальні так і колективні  поробки. Галерея леп буків викликала велике зацікавлення  в гімназистів. До створення лепбуків долучилися всі учні  сьомих класів. Найкращі були представлені в гімназійній галереї,  авторами найкращих робіт стали Лукінський Богдан, Злобіна олександра,  Козюра Анна, Милтанова Діана, Обрусній Богдан; Стельмах Назарій, Філінов  Олександр, Шмигельський Ілля, Климук Марина, Сосинець Анна, Давидович Дарина

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» між учнями 6-х класів, де були представлені команди 6-А. 6-Б та 6-В класів з назвами «Глобуси», «Меридіани» і «Пеаралелі». Безпосередніми учасниками були по 6 представників з кожного класу, але кожен клас підготував емблему та девіз команди, у якій були залучені інші діти. Також кожен клас підготував музичний або хореографічний номер. Учениця 6-А класу Бабік Марина виконала пісню «Лови момент», учні 6-Б класу підготували хореографічну руханку. Решта учнів були вболівальниками. Всі активно підтримували свої команди. Учням захід сподобався, було зроблено кілька фото заходу.

У 11- Б класі був проведений урок на тему «Подолання корупції – шлях до економічного розквіту України ». Активну участь взяли Гаврилюк Тетяна, де зобразила на стіннівці своє бачення економічної ситуації в Україні, Яковенко Ірина та Бойко Катерина провели дослідження у сфері реформ у країнах, які швидко розвиваються (Південна Корея, Сінгапур…),  Яринич Віталій підготував презентацію «Корупція – державний злочин чи порок суспільства?». Також у ході уроку учні шукали шляхи подолання корупції та висловлювали свої ідеї.

Для ознайомлення учнів гімназії із висловами знаменитих людей  щодо географії та економіки були використані плакати з їх висловами. Серед учнів 6-11 класів було проведено змагання з розгадування кросвордів та ребусів. Переможцями стали: Губеня Катерина, Бедик Юлія, Волчко Єлизавета – 6-Б клас; Соловйова Катерина, Абрамчук Катерина, Степанюк Анна; Мосейко Олена, Подик Анна, Зектер Богдан – 6-А клас.