ДЕНЬ ЄВРОПИ

Вже стало доброю традицією у Вараській гімназії, асоційованій школі ЮНЕСКО, відзначати День Європи. 15 травня 2019 року до Дня Європи в нашому навчальному закладі  проведено фестиваль «Подорож країнами Європи» (6-10 класи) – (Організатори заходу – вчитель німецької мови Климович С. П., вчитель англійської мови Ксьондзик Є. П.) У фестивалі  взяли активну участь члени євроклубу «Глобус» та учні 5-11 класів. Захід проводився з мето, популяризації руху України до європейського співтовариства; ознайомлення учнів з європейськими цінностями та традиціями; розвитку креативних здібностей учасників.

Учні 10-В класу  Фунтікова Софія та Карпович Владислав були гарними ведучими фестивалю. Роль мандрівників країнами Європи дуже майстерно виконали Меліщук Марія та Лисецький Димитрій (10-В клас). Старшокласники презентували різні країни Європи, декламували українські, англійські, німецькі та польські вірші, співали, танцювали.Учні 6-х та 7-х класів подарували гостям свята чудовий флешмоб «Fliegerlied», дівчата 9-10 класів танцювали запальний польський танець «Там тая дівчина» (керівник Надія Банацька). Оксана та Володимир Дукачі (9-А клас)подарували присутнім чудовий «Віденський вальс».У виконанні Тарасенко Олени(10-А клас) прозвучали під гітару пісні німецькою та англійською мовами. Учні 8-А, 10-А, 11-А класів  представили колекцію сучасного молодіжного одягу. Гімназисти також продемонстрували свої кулінарні здібності: смачне печиво за рецептами різних країн Європи. До Дня Європи була оформлена фотозона, тому всі учасники фестивалю змогли зробити яскраві фото на згадку. Найцікавішим пунктом була майстерня «Боді-арт», де на перерві всі бажаючі могли намалювати чи приклеїти один одному прапори різних країн Євросоюзу. Директор гімназії Горбачик Н. Ф. привітала учасників свята з Днем Європи і вручила грамоти переможцям конкурсу плакатів, малюнків та проектних робіт на тему: «Україна – європейська держава».

Москалик Софія та Невідомська Богдана (10-А клас).

Учасники фестивалю «Подорож країнами Європи»

Дівчата 10-А та 10-В класу виконують роль країн Євросоюзу.

Мандрівники країнами Європи – Меліщук Марія та Лисецький Димитрій (10-В клас).

«Віденський вальс» -Оксана та Володя Дукачі (9-А клас)

Колекція сучасного молодіжного одягу.

Фотозона до Дня Європи: учасники фестивалю .

Майстерня «Боді-арт».

Директор гімназії Горбачик Н. Ф. вручає грамоти переможцям конкурсу

плакатів,  малюнків та проектних робіт на тему «Україна – європейська держава».