Ср. Чер 7th, 2023

Сьогодні, 8 жовтня, наші гімназисти відвідали військову частину 3045.Такий візит наші учні здійснюють кожного року і у цьому приймають участь не тільки хлопці. Мені теж пощастило потрапити на цю екскурсію, і чесно кажучи я був вражений.

Спершу гімназистам розповіли про частину, про умови для військовослужбовців та які функції виконує ця база. Потім нас повели на подвір’я військової частини, де показали зразки бойової зброї.

Учні із задоволенням оглядати їх та слухати детальну інформацію про неї. Як не дивно, ми просили щоб нам відвели ще трішки часу, оскільки це була, мабуть, чи не найцікавіша частина екскурсії.

Далі нас повели до військової техніки, де розповіли про машини, які перебувають на озброєнні української армії, які у них переваги та дозволили оглянути зразки.

Також нам акцентували увагу на показ кінологічної служби та роботу навченої собаки, провели до вольєрів, де розповіли про історію кожної собаки. Ми із задоволенням слухали розповіді військових про собак із частини.

Загалом, екскурсія була цікавою та інформативною. Ми дізналися багато нового про військову зброю, техніку та українську армію.

Було видно, що учням дуже сподобалося.

Кореспондент: Карпович Влад, 11-В