В Україні стартував  Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Адже булінг – це тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. По передити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків і всіх дорослих, які так чи інакше причетні до виховання дітей.

У нашому закладі були проведені різні заходи щодо протидії булінгу.

На виконання листа управління освіти і науки РОДА «Про проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня протидії боулінгу», упродовж 16-20 вересня 2019 року психологом Маслюковською Людмилою Василівною проведено заняття для учнів 5-х класів з метою:

•  ознайомити з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування;
  • сформувати знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет. З учнями 11 класів в лютому місяці було організовано психологом і класними керівниками позакласний захід на тему «Протидія булінгу  в гімназії».

Протягом Всеукраїнського тижня протидії булінгу на основі цього заходу, з учнями 11-х класів були проведені бесіди з метою профілактики  по запобігання булінгу (цькуванню) та кібербулінгу серед підлітків.

11 вересня 2019 року була проведена батьківська конференція з теми «Труднощі адаптаційного періоду в п’ятикласників», де також  з інформаційним повідомленням «Булінг як соціальне явище» виступила психолог Людмила Василівна .

З учнями  9-Б класу  було проведено  бесіду на тему «Шкільний булінг» із використанням слайд-презентації .

Учні 6-В класу провели цікаву виховну годину «Стоп булінг» (психолог Л.В. Маслюковська)

Учням 7-А класу проводилася пізнавальна бесіда про те, що таке булінг і як йому протистояти, яка була урізноманітнення наочними прикладами.